FriFru 3 ELEMENTS COLLECTION LUK BUK

Poznajcie markę FRIFRU !

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że udaje się umieszczać na łamach naszego magazynu, coraz więcej asortymentu dla Pań. Kiedy jednak dochodzi do tego fakt, że jest to Polska marka, która ma na siebie konkretny plan, a odwiedzając ich stronę nie mogę się nadziwić to jest po prostu pięknie.

FriFru to ubrania dla aktywnych kobiet, kochających sport, przygodę i podróże. Ubrania są wygodne i wprost nieprzeciętne. Wszystko za sprawą odpowiednich krojów oraz projektów graficznych za które odpowiedzialna jest współzałożycielka Kasia Fryza. Dziś mamy dla Was LUK BUK kolekcji 3 ELEMENTS, czyli kompletnych zestawów: top, legginsy i spódnica.

“chłodna woda, rześkie powietrze i pachnąca ziemia.” Pełna życia i energii kolekcja jest dostępna na stornie marki. My będziemy trzymali rękę na pulsie bo jest to nietuzinkowy projekt, który wnosi coś wartościowego.

http://frifru.pl/

FriFru-3elements-lukbuk.2 FriFru-3elements-lukbuk.3 FriFru-3elements-lukbuk.4 FriFru-3elements-lukbuk.5 FriFru-3elements-lukbuk.6 FriFru-3elements-lukbuk.7 FriFru-3elements-lukbuk.8 FriFru-3elements-lukbuk.9 FriFru-3elements-lukbuk.10 FriFru-3elements-lukbuk.11 FriFru-3elements-lukbuk.12 FriFru-3elements-lukbuk.14 FriFru-3elements-lukbuk.15