EXTRA BUTTER X ADIDAS ORIGINALS „VANGUARD” PACK

Podwójna kolaboracja !

Butik EXTRA BUTTER ponownie podjął współprace z adidas Originals. Wynikiem wspólnych działań jest VANGUARD Pack w którego skład wchodzi model ZX FLUX oraz ZX TRAIL MIDS. Pierwszy model w większości pokryty jest motywem lamparcich cętek. Cholewka wykonana z nylonu i neoprenu zapewnia długi termin przydatności tej parze. Do tego dochodzi pomysłowy, fluorescencyjny, detal w postaci szkielety utrzymującego piętę.

Moją uwagę jednak bardziej przykuł model ZX Trail Mids. Może dlatego, że prezentuje się bardziej konkretnie. But wykonany głównie z zamszu w brązach i beżach. Byłaby to jedna z wielu jesiennych propozycji gdyby nie charakterystyczne, graficzne akcenty w postaci naszywek na obu butach. Bezpośrednią ich inspiracją były zdolności skautów i motyw podróży. Obczajcie promo video i kilka zdjęć.

http://extrabutterny.com/

 

extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-2 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-4 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-5 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-6 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-7 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-8 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-9 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-10